,

Priestranné a komfortné autá do mesta pre vašu rodinu

Každá rodina potrebuje svoj priestor. A dvojnásobne to platí pri autách. Je pritom jedno, či žijete na dedine alebo v meste. Pretože aj autá do mesta musia byť priestranné a komfortné.

Žihadlo, akým je napríklad nový Opel Astra je síce príťažlivé, pokiaľ máte aspoň 2 deti, čoskoro môžete zistiť, že vám nestačí. Vtedy sa musíte poobhliadnuť po niečom priestrannejšom. Niečom, čo uspokojí potreby každého člena rodiny. Možno SUV alebo crossover? Každopádne to neznamená, že nemôžete vlastniť aj Astru, len tak, pre seba.

My sme pre vás vybrali Opel CrosslandOpel Grandland a o týchto autách do mesta si povieme viac.

 

Spoľahlivý crossover Opel Crossland je TOP riešenie pre rodiny

Začnime niečím „menším“. Opel Crossland je kompaktný crossover, ktorý spája praktickú priestrannosť s vysokým komfortom. Tento model je ideálnym spoločníkom pre tých, ktorí hľadajú pohodlný a funkčný automobil pre každodenné potreby svojej rodiny.

Hoci Opel Crossland patrí do segmentu crossoverov, jeho vnútorný priestor je dobre využitý a ponúka dostatok miesta. Predné sedadlá sú pohodlné a poskytujú vodičovi a spolujazdcovi dobrý výhľad na cestu. V zadnej časti auta nájdeme dosť miesta pre dve dospelé osoby alebo trojicu detí.

 

Kufor Opel Crossland má objem približne 410 litrov, čo je viac ako postačujúce na bežné potreby. Kufor je dobre navrhnutý s nízkym nakladacím prahom, čo uľahčuje nakladanie a vykladanie nákladu.

V interiéri Opel Crossland sa budete cítiť naozaj pohodlne. Predné sedadlá sú ergonomicky tvarované a ponúkajú dobrú podporu chrbtu. Maximálny komfort si užijú aj všetci spolujazdci.

Auto je dobre odhlučnené, čo znižuje vnímaný hluk z okolia. Podvozok dokáže dobre absorbovať nerovnosti na ceste, čo zabezpečuje plynulú a príjemnú jazdu nielen v meste, ale aj na diaľnici či dokonca mimo hlavných ciest.

 

Opel Grandland je naozajstné SUV. Priestranné a komfortné.

Opel Grandland je väčším modelom, ktorý si rýchlo získal popularitu v segmente SUV. Jeho kombinácia priestrannosti a komfortu ho robí atraktívnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivé a pohodlné rodinné vozidlo. Do mesta aj na vidiek.

Jedným z najvýraznejších znakov modelu Opel Grandland je jeho veľkorysý interiér. Vnútri nájdete dostatok miesta pre posádku i náklad, čo je dôležité pre rodiny a ľudí, ktorí trávia veľa času na cestách. Predné sedadlá sú pohodlné a ponúkajú dostatok podpory na dlhé jazdy, zatiaľ čo zadné sedadlá majú dostatok miesta pre deti aj dospelých. Zadné sedadlá sú tiež posuvné, čo umožňuje prispôsobiť priestor pre pasažierov alebo náklad podľa potreby.

Kufor je jedným z najväčších vo svojej triede a poskytuje dostatok miesta na nákupy alebo batožinu.

A čo komfort? Sedadlá sú dobre vystužené a ergonomicky tvarované, čo zvyšuje pohodlie na dlhých cestách. Rovnako ako Crossland, aj Grandland sa môže pochváliť vynikajúcim odhlučnením, čo znižuje hlučnosť z okolia a robí jazdu tichou a príjemnou.

Jazda v modeli Opel Grandland je tiež pohodlná vďaka jeho pružnému podvozku, ktorý dokáže dobre absorbovať nerovnosti na ceste, čo oceníte najmä na Slovensku. Dynamický podvozok prispieva k stabilite vozidla v zákrutách a pri vyšších rýchlostiach.

 

Autá do mesta jednoducho musia byť priestranné

A praktické. A komfortné. 

 

Priestrannosť v rodinnom aute zabezpečuje, že všetci pasažieri majú dostatok miesta na pohodlné cestovanie. To je obzvlášť dôležité, keď sa vezie celá rodina, vrátane detí. Dôležitý je aj batožinový priestor, a to najmä objem kufru v normálnom stave (bez sklopenia sedačiek). Veľký objem oceníte pri preprave nákupov, kočíka, bicyklov alebo iného vybavenia.

Z hľadiska komfortu počas jazdy sú dôležité pohodlné sedadlá. Pri kúpe rodinného auta do mesta hľadajte ergonomický dizajn a kvalitné, pohodlné materiály, ktoré pomáhajú znižovať únavu pri dlhých jazdách.

Skvelou výhodou je aj odhlučnenie vozidiel. V meste môže byť hluk z dopravy stresujúci. Dobré odhlučnenie interiéru znižuje vnímaný hluk, čím zlepšuje komfort a pohodu pasažierov.

Pri výbere rodinného auta do mesta by ste teda mali hľadať spojenie priestrannosti a komfortu. Dôkladné preskúmanie a testovanie vozidiel vám pomôže nájsť ten správny balík, ktorý bude vyhovovať potrebám vašej rodiny a zabezpečí príjemnú jazdu v mestskom prostredí. No a ak by vám hľadanie robilo problém, vyššie sme vám poskytli 2 dokonalé možnosti. Už si iba vybrať!