,

Predstavenie – nový Opel Astra je tu!

Opel Astra sa opäť stáva vlajkovou loďou nemeckej automobilky. Tentokrát v aktuálnej verzii s mnohými zaujímavými novinkami.

Prvotriedne technológie a výnimočný vnútorný priestor.

Nový opel astra

Predstavujeme vám nový Opel Astra, ktorý určite nadviaže na mimoriadnu popularitu svojich kolegov ako napríklad Opel Crossland či Opel Grandland. Špecialisti nemeckej automobilky si dali tentokrát záležať na atletickom postoji a ostrých líniách. Cieľom bolo v čo najvyššej miere zachytiť skvelý dynamický potenciál, čo sa odzrkadlilo napríklad na zaujímavej novinke – krivkách lietajúcej strechy.

Inovatívnosť, štýlovosť a dynamika.

Tým vynikajú všestranný Sports Tourer či obľúbený Astra Hatchback. Rukopis značky je badať aj na športovej náture, emocionálnom dizajne a nemeckom inžinierstve. V novej verzii nájdete skvelé motory (elita v segmente v oblasti emisií CO2) a sedadlá, prvotriedne svetlomety alebo vynovenú 3D prednú masku. Všetko to spĺňa podmienky pokračovania v evolúcii dizajnu Opel: nemecká presnosť v spojení so sochárskym umením. 

Výrobca nezabudol ani na technologické vymoženosti. Inteligentnú jazdu prinášajú info systémy. Android Auto a Apple Car Play s Bluetooth na hands-free telefonovanie a hlasové ovládanie pripojeného telefónu, špeciálny priestor na pripojenie pomocou USB či bezdrôtové nabíjanie, čo je len zlomok z dnes už nevyhnutných prvkov. 

opel astra 2022

O bezpečnosť sa postarajú neoslňujúce diaľkové pixelové svetlá IntelliLux so zvýšeným počtom samostatne ovládateľných LED prvkov pre výrazne lepšiu viditeľnosť. Futuristicky pôsobiaci projekčný displej Intelli-HUD vám šikovne premieta dôležité informácie do zorného poľa vodiča na čelné sklo. V rámci systému Intelli-Drive navzájom spolupracujú najintuitívnejšie a najvyspelejšie asistenčné technológie spoločnosti. Pre jednoduché parkovanie a upozornenie na vozidlách približujúcich sa z boku slúži systém Intelli-Vision.