Informácie o našich predajniach Opel

Spoločnosť M a H od roku 1993 predáva vozidlá Opel a postupne sa stala najväčším predajcom áut Opel na Slovensku. Dnes prevádzkuje štyri predajno-servisné centrá a predáva značku Opel a servisuje značky Opel a Chevrolet.

Naše dlhoročné skúsenosti sú pre vás zárukou, že nájdete to čo potrebujete a že o vaše auto bude dobre postarané aj po jeho kúpe.

Ako súčasť značky Opel, pomáhame naplniť jej víziu poskytnúť najlepšie vozidlá pri najnižších nákladoch. Usilujeme o to, aby naši klienti získali nemeckú kvalitu, moderný dizajn a mali skvelý pocit z jazdy.
Naše autá sú však viac ako len kolesá a motor. Všetko čo robíme, robíme preto, lebo žijeme autami.

Viac ako 100 ročná história áut Opel je dôkazom, že napredujeme s dobou. Neustále inovujeme a zlepšujeme naše vozidlá, aby ste mali komfort z jazdy, ktorý si zaslúžite.

MaH sa opäť stala najúspešnejším dealerom značky Opel. V roku 2016 sme predali najviac automobilov na Slovensku. Už vyše 20 rokov získavame pravidelne toto ocenenie vďaka Vám.

Ďakujeme.

logo MaH
logo opel

Na základe hodnotenia klientov a výsledkov spolupráce s Allianz – Slovenskou poisťovňou, a.s. v roku 2016, získala naša spoločnosť MaH spol.s.r.o.. certifikát kvality služieb TOP servis 2016.