Nový Opel Crossland – elegantný do mesta aj ako SUV

Nový Opel Crossland druhej generácie je práve tá kategória rodinných crossoverov, ktorá začína byť v Európe čoraz viac populárna a získava si medzi vodičmi stále viac priaznivcov.

Pozitívom je, že po tom čo francúzska skupina PSA (Peugeot-Citroen) pred časom získala značku Opel, nielen násobne koncernu vzrástli tržby, ale zároveň hlavným pozitívnym prínosom je, že nové modely automobilky ako aj Opel Crossland sú postavené na technológii druhej generácie.

Nový Opel Crossland

Vzrušujúce rodinné crossovery

Príťažlivé, s jedinečným charakterom a plné inovatívnych technológií, také sú aktuálne crossover modely spoločnosti Opel.

Opel X-Family pozostáva z Opel Grandland X, Crossland a Mokka X. Tieto tri najnovšie prírastky do rodiny SUV Opel tak nadväzujú na offroadový úspech modelu Opel Mokka X.

Opel Mokka

Tento robustný a atraktívny dobrodruh je zvonka ostrý a kompaktný, vo vnútri veľmi priestranný a všestranný so skvelým vzhľadom SUV.

Opel Grandland X

Je to skutočný vyzývateľ medzi SUV. Automobil Opel Grandland vyzerá skvele, je mimoriadne dobre konštrukčne zvládnutý a prináša nové technologické prvky, čo ponúka množstvo pôžitkov z jazdy.

Opel Crossland

Zaujme predovšetkým svojim štýlovým vzhľadom a možnosťami flexibilnej konfigurácie.

Všetky tri modely okrem mnohých technologických a komfortných prvkov ponúkajú verným zákazníkom dokonalú kvalitu vo svojej značke. Value for money – hodnota za peniaze.

Opel Crossland

Nový Opel Crossland elegantný do mesta

Všestranný mestský crossover X je model rovnako vhodný ja na rodinné nákupy, čo umožňuje jeho veľkorysý objem batožinového priestoru.

Posádka počas jazdy mestom sedí vo zvýšenej polohe a má vynikajúci prehľad. Pre posádku, ktorá chce mať výhľad aj nad hlavami, je k dispozícii verzia s panoramatickým strešným oknom.

Pri jazde mestom oceníte zabudovaný alert s detekciou chodcov a funkciou automatického núdzového brzdenia Autonomous, ktoré robia každý deň v živote všetkých na cestách bezpečnejším a príjemnejším.

Je cool aj ako SUV

Bezpečnosť a pohodlie pri každej jazde aj mimo mesta zvyšuje množstvo ultramoderných technológií a asistenčných systémov, ktoré sú k dispozícii pre nový Opel Crossland. Inovatívne LED reflektory zabezpečujú optimálne osvetlenie cesty v tme vďaka funkciám ako sú odbočovacie svetlá, asistent diaľkových svetiel a automatická regulácia dosahu.

Ultra moderná technológia ako Emergency Braking je systém, ktorý rozpoznáva únavu vodiča pri dlhých a časovo náročných jazdách. Udržiavanie jazdného pruhu Lane Keep Assist, rozpoznávanie dopravných značiek Speed, to všetko a omnoho viac ponúka Opel Crossland.

Pod kapotou nájdeme na výber dieselový alebo benzínový motor a k dispozícii je manuálna, aj automatická prevodovka.

Rodina SUV Opel však ohromuje svojich zákazníkov nielen štýlovým vzhľadom a možnosťami flexibilnej konfigurácie modelov, ale hlavne špičkovou kvalitou.