,

Nečakajte na auto mesiace, vyberte si z áut Opel skladom

opel grandland 2021

Nákup auta nesie so sebou množstvo dôležitých otázok a rozhodnutí. Plánujete si vybrať úplne nové vozidlo alebo ojazdené? Každá voľba má svoje výhody aj nevýhody čo sa týka financií aj obetovaného času. Je tu ale aj tretia možnosť k dispozícii, ktorá skĺbi viacero výhod oboch predchádzajúcich volieb. Ide o skladové vozy.

Ide o čisto nové vozidlá, ktoré sú úplne rovnaké s tými, ktoré práve opustia výrobné linky. A prečo ide o takú obľúbenú voľbu?
V prvom rade sa vyhnete niekoľkotýždňovému alebo mesačnému obdobiu, počas ktorého čakáte na nové auto. Predĺženie tohto času môže spôsobiť pri normálnej kúpe množstvo faktorov, napríklad vyťaženie výrobnej linky. V poslednej dobe sú veľkým mínusom chýbajúce čipy.
Opel vám ponúka veľký výber dostupných verzií aj tých najobľúbenejších modelov. Vybrať si môžete v rôznych cenových kategóriách, rozdiely sú aj v motorovom vybavení. 

Predstavte si tú situáciu, že večer si prezriete na internete ponuku skladových vozidiel a na druhý deň sa v jednom z nich veziete domov. Vôbec to nie je nereálne. Veď o tom svedčí aj ich samotný názov. Nachádzajú sa priamo na sklade predajcu, teda na vás ostáva len podpísať pár papierov a auto je vaše. Nečakajú vás žiadne vydraté spojky či potrhané poťahy, ide o čisto nové vozidlá v skvelej kvalite. Využiť môžete eventuálne aj testovaciu jazdu, počas ktorej sa presvedčíte, ktorý voz je vhodný presne pre vás. 

opel crossland 2021

Zásoby áut sa vytvárajú podľa presných skúseností zamestnancov a požiadaviek zákazníkov. Aj Opel vám preto ponúka rôzne typy vozidiel. Medzi najpopulárnejšie patrí Opel Crossland. Ide o všestranný crossroad s čistým a praktickým interiérom. Ak hľadáte flexibilnú voľbu pre každodenné používanie, ste na správnom mieste. Získate tak čistý nemecký dizajn s praktickým využitím. Za skvelé peniaze tak dostanete auto s komfortným SUV postojom. Crossland nielenže dobre vyzerá na cestných komunikáciách, poskytne vám aj skvelý pocit z jazdy. Potešia vás aj inovatívne asistenčné systémy vodiča a maximálna bezpečnosť počas jazdy. 

opel grandland 2021

Skutočným silákom je Opel Grandland. SUV novej generácie sa vyznačuje čistotou ale aj odvážnosťou skĺbenou s pôsobivým dizajnom. Aj v skladovom prevedení nechýbajú mnohé technologické inovácie v digitálnom prevedení. Špičkové asistenčné systémy či nočné videnie sú zárukou bezpečnosti aj v tých najhorších poveternostných podmienkach. Účinné a výkonné motory vás nebudú stať veľa vďaka ich nízkej spotrebe či nízkeho trenia. Grandland je ako stvorený pre efektívnu jazdu.

 

 

opel astra

Opel skladom ponúka aj vlajkovú loď tejto nemeckej automobilky. Opel Astra je dnes už doslova legendou a mať ju okamžite za tak nízku cenu je snom každého vodiča. V segmente kompaktných vozidiel lepšie kúsky nenájdete. Astra vyniká prvotriednymi technológiami aj vnútorným priestorom. Stavte na atletický postoj a ostré línie. Tento model dokonale zachytáva dynamický potenciál značky. Nemeckí inžinieri mysleli aj na pohodlnosť jazdy pre vodiča aj s polujazdcov. Problémy nenastávajú ani pri dlhších cestách, kde potrebujete využiť čo najväčší batožinový 

priestor. V dnešnej dobe je už samozrejmosťou aj inteligentná jazda a jej rôzne infozábavné systémy. Aby ste dobre videli a boli dokonale videní, na to vám poslúžia adaptívne svetlomety bez zbytočného nebezpečného oslňovania ostatných členov cestnej premávky.

 

Ak sa chcete stať hrdým majiteľom svojho nového vozidla aj bez zbytočného čakania, Opel skladom je cenovo dostupnou cestou pre všetky spoločenské vrstvy. Záruka nemeckej kvality a mimoriadne široký výber sú len jednou z mnohých výhod. Zabudnite na dlhé vyčkávania a vysoké ceny. Na svoje si prídu žiadatelia o osobné aj úžitkové autá. Netrápte sa zbytočne dlhou a náročnou byrokraciou. Naše skladové vozidlá vám budú patriť takmer okamžite.
Dlhoročné skúsenosti a pravá nemecká kvalita vám garantujú maximálnu spokojnosť.