Nový Opel Zafira na predaj

Masívny úložný priestor, viac účelové vozidlo pre rodiny, prepravu osôb aj dlhé cesty, to je Opel Zafira. Stredné sedadlo v druhom rade môžete zmeniť na pohodlnú opierku. Takto budete ma pocit, že ste v pohodlí svojej obývačky. Navyše sa zadné sedadlá dajú sklopiť, takže k už existujúcemu  veľkému úložnému priestoru môžete získať viac.

Opel Zafira

Opel Zafira

Opel Zafira je vytvorená tak, aby ste si užili celý deň naplno

Vďaka LED prvkom v tvare krídel a športovo tvarovanej maske chladiča sa spája elegancia a kvalita, ktorú čakáte od nemeckého vozidla. Okrem prémiových materiálov a štýlových tvarov vás zaujme aj luxusný interiér. Opel Zafira si viete zaobstarať aj, ako 7-miestné vozidlo, do ktorého sa v pohode zmestí celá vaša rodina.

Šoférovanie nikdy nebolo tak pohodlné

V modeli Opel Zafira sa dbá na každý detail, ktorý spôsobuje zážitok z jazdy. Prístroje sú v ideálnej polohe pre vodiča a mimoriadne štíhle stĺpiky po stranách čelného skla zvyšujú výhľad do zákrut. Navyše jemné priestorové osvetlenie poskytuje výhodu ako pre vodičov, tak aj pre pasažierov. Samozrejmosťou sú aj predné ergonomické sedadlá, ktoré je možné nastaviť presne podľa vašej potreby.

Opel Zafira interier