Nový Opel Mokka E

SPOĽAHLIVOSŤ DLHÉHO DOJAZDU.

Technológia akumulátorov novej generácie poskytuje voľnosť zájsť ďalej – s dojazdom až 322 km – podľa WLTP na jediné nabitie.

MENEJ ČAKANIA, VIAC PRÁCE.

Nabíjajte rýchlo, čisto a pohodlne doma alebo na ktorejkoľvek verejnej nabíjacej stanici. Získajte až 80 % dojazdu len za 30 minút* a využite plné výhody flexibilných možností nabíjania modelu Mokka-e, ktoré vám poskytnú istotu a spoľahlivosť na cestách.

*Teoretická hodnota, vypočítaná na základe predbežného dojazdu 322 km podľa WLTP***. Na nabíjacej stanici s jednosmerným prúdom (100 kW). Zodpovedá nabíjaniu vybitého akumulátora. Čas nabíjania sa môže líšiť v závislosti od typu a výkonu nabíjacej stanice, vonkajšej teploty a teploty akumulátora.

PRVOTRIEDNE VYBAVENIE.

NAŠTARTUJTE.

X v modely Opel Mokka X nie je vybrané náhodne. Akonáhle si otvoríte a vstúpite dovnútra, pochopíte prečo. Extra dávka bezpečnosti, pohodlia, konektivity a pocitu z jazdy SUV. V Mokke sa budete cítiť ako doma, a navyše máte jednoduché spojenie s okolitým svetom vďaka veľkému množstvu možností pripojenia multimediálnych a mobilných zariadení.

ELEKTRIFIKOVANÝ VÝKON.

Ľahké synchrónne elektromotory s permanentným magnetom s výkonom 136 k sú dokonale vyvážené a vyladené tak, aby suverénne a svižne zvládli jazdu v úzkych uličkách aj po širokých cestách

SLEDOVANIE ÚDAJOV O VOZIDLE.

Pokročilé senzory a systémy sledovania údajov o vozidle v modeli Mokka-e vám poskytnú intuitívny stručný prehľad o podmienkach jazdy a spotrebe energie, aby ste mali prehľad o situácii a plnú kontrolu nad dianím na ceste.

JAZDITE PO SVOJOM.

Mokka-e sa prispôsobí vášmu štýlu jazdy. Ponúka na výber režimy Sport, Eco a Normal, z ktorých každý upravuje systémy celého vozidla, ako je nastavenie pedálov, podporná činnosť posilňovača riadenia či chladenie. Režim Sport zvyšuje dynamiku jazdy, režim Eco zvyšuje hospodárnosť jazdy a režim Normal obe kvality vyvažuje.

Rozlúčte sa s cenami pohonných hmôt a plnou sadzbou dane z cestnej premávky a motorových vozidiel. Privítajte údržbu za najnižšie ceny a minimálne prevádzkové náklady, štátne stimuly na nákup a možnosti finančnej pomoci pre domácu nabíjačku.