NOVÁ MOKKA                                                                         MOKKA-E

Vzniká odvážna originálna verzia dizajnu a technológií. Ste pripravení zažIť odvážne čistý prístup, ktorý posúva riadenie vozidla na celkom novú úroveň? Objavte úpne nový elektrický model Mokka

S MODELOM OPEL MOKKA SA ODLÍŠITE OD VŠETKÝCH.

ČISTÁ PASTVA PRE OČI

Vzrušujúce línie karosérie modelu Mokka sú len začiatkom vašej cesty do nového sveta nemeckého dizajnu. Vo vnútri zistíte, ako harmónia proporcií, svetla, priestoru a technológií vytvára vskutku pozoruhodný zážitok z jazdy.

SKVOSTNÉ DETAILY

Mokka vyzerá úžasne z každého uhla. Každá línia a prvok, až po ultratenké koncové svetlá LED®, je stelesnením dynamickej formy v spojení s revolučnou funkciou.

AUTOMATICKÉ NÚDZOVÉ BRZDENIE
Systém automatického núdzového brzdenia v modeli Mokka je súčasťou komplexnej súpravy asistenčných funkcií, ku ktorým patrí aj asistent udržiavania vozidla v jazdnom pruhu a systém upozornenia na nežiaduce vybočenie z jazdného pruhu. Systém sleduje cestu pred vozidlom pre potenciálnu prítomnosť iných vozidiel alebo chodcov, čím pomáha vodičovi zabrániť zrážke alebo aspoň výrazne zmierniť škody, ak by k nej došlo.
MATICOVÉ SVETLOMETY LED®
Adaptívne maticové svetlomety IntelliLux LED® so stálou funkciou proti oslneniu zabezpečujú vynikajúcu viditeľnosť v každej situácii a umožňujú vám komfortne jazdiť so zapnutými jasnými a výkonnými diaľkovými svetlami bez toho, aby ste oslňovali ostatných vodičov.
AUTOMATICKÝ TEMPOMAT

Automatický tempomat1, 2 je zárukou, že nemusíte robiť ústupky v oblasti bezpečnosti, aby ste si mohli vychutnať pohodlnú jazdu bez stresu. Pomocou automatického zrýchľovania a brzdenia neustále udržiava konštantnú vzdialenosť od vozidla pred vami.

DIGITÁLNY ZDRUŽENÝ DISPLEJ
Dômyselnosť a jednoduchosť modelu Mokka je nad slnko jasná v tzv. čistom paneli Opel Pure Panel. Úhľadne zaoblený nastaviteľný združený prístroj pred vodičom s uhlopriečkou 12“ vám poskytne všetky potrebné informácie bez toho, aby vás to rušilo alebo vytváralo dojem neporiadku. Vizuálne rozptyľujúce prvky sú odstránené, zostalo len integrované digitálne ovládanie.
PANORAMATICKÁ ZADNÁ KAMERA S ROZSAHOM 180°

Panoramatická kamera vám poskytuje rozšírený výhľad dozadu v uhle 180°. Sníma a zvýrazňuje neďaleké objekty a umožňuje vám vidieť premávku prichádzajúcu po stranách vášho vozidla – čo je zvlášť užitočné pri cúvaní do premávky.