Nový Opel Crossland

EXTERIÉR

Nový Crossland vyniká svojím čistým progresívnym dizajnom. Tento model vyrobený v Nemecku napĺňa požiadavky vašich bežných rušných dní, no zvládne aj vaše ďalšie dobrodružstvo.

INTERIÉR

Atraktívny dizajn pokračuje aj vnútri priestrannej, praktickej kabíny. Vychutnajte si špičkové pohodlie na sedadlách čalúnených materiálom Alcantara1, intuitívne ovládanie a zvýšenú polohu sedadiel typickú pre SUV.

INFORMAČNO-ZÁBAVNÉ SYSTÉMY

Užívajte si pripojenie, kontrolu a zábavu, všade kam vyrazíte. Zážitok z jazdy vodičovi aj ostatným cestujúcim obohatí zvuk zo systému Radio 4.0 IntelliLink i možnosť pripojenia zariadení cez Bluetooth®, Apple CarPlayalebo Android Auto. Vďaka tomu môžete telefonovať, posielať správy a prehrávať hudbu s rukami bezpečne na volante, a súčasne bez problémov sledovať cestu.

Či už jazdíte po trase, ktorú ste prešli stokrát, alebo sa vyberiete preskúmať nové oblasti, systém Navi 5.0 IntelliLink modelu Crossland vás pomocou jednoduchej a intuitívnej podrobnej navigácie dostane ľahko a bezpečne do cieľa.

So zabudovanou bezdrôtovou nabíjačkou1 modelu Crossland získate výhody používania mobilných zariadení bez zvyčajnej spleti káblov.

JAZDNÁ DYNAMIKA.

MOTORY

Výrazný, čistý a priestranný – všetky tieto tri atribúty spĺňa nový Opel Crossland X do bodky. Precízny dizajn je dobre viditeľný aj v interiéri. Prístrojový panel a stredová konzola sú horizontálne delené a natočené k vodičovi. Na želanie si navyše môžete objednať telematický systém Opel OnStar, ktorý poskytuje užitočné informačné a bezpečnostné funkcie.

PREVODOVKY

Crossland jazdí hladko v zákrutách, ponúka uhladený štýl a rovnako hladké radenie aj pri tých najdynamickejších manévroch, či už s 5-/6-stupňovou manuálnou prevodovkou alebo 6-stupňovou automatickou prevodovkou Quickshift.