Nový Opel Crossland X na predaj

Opel Crossland X je nový crossover značky Opel, ktorý kombinuje robustnosť SUV s komfortom a uhladenejším dizajnom viacúčelových vozidiel (MPV). Vysoká bezpečnosť a priestor pre každého pasažiera, to je to, čo tento crossover vystihuje. Aj napriek pohodliu, ktoré prináša, je menší ako štandardné SUV, čo so sebou nesie ďalšie ekonomické a jazdné výhody. A to najmä v meste.

Opel Crossland X
Opel Crossland X

Pokročilé asistenčné systémy pre jednoduchšiu jazdu

Nový Opel Crossland X vám prináša panoramatickú cúvaciu kameru, ktorá zväčšuje uhoľ za vozidlom na 180°C. Vďaka tomu uvidíte ostatných účastníkov premávky približujúcich sa z boku. Moderné asistenčné systémy vám zas uľahčia rozpoznávanie dopravných značiek, udržiavanie jazdného pruhu a rýchlosti, ako aj prepínanie medzi svetlami.

Opel Crossland X – čistý dizajn a priestor

Výrazný, čistý a priestranný – všetky tieto tri atribúty spĺňa nový Opel Crossland X do bodky. Precízny dizajn je dobre viditeľný aj v interiéri. Prístrojový panel a stredová konzola sú horizontálne delené a natočené k vodičovi. Na želanie si navyše môžete objednať telematický systém Opel OnStar, ktorý poskytuje užitočné informačné a bezpečnostné funkcie.

Opel Crossland X