Opel Corsa

Nová Corsa svojím dizajnom podčiarkuje precíznosť nemeckej výroby. Zaujme pôsobivou prednou časťou a výraznou siluetou, je však atraktívna z každého uhla.

Chceli by ste ešte výraznejší športový vzhľad? V takom prípade je pre vás ideálna športová výbava GS Line s osobitým dizajnom vrátane špeciálneho predného a zadného nárazníka, chrómového výfuku a špeciálnych diskov kolies.

Zábava za volantom

Užívajte si intuitívny informačno-zábavný systém s jednoduchým používaním a zároveň sa môžete sústrediť na cestu pred sebou. Čisto digitálny združený prístroj1 poskytuje informácie o rýchlosti, navigačné pokyny a ďalšie údaje presne tam, kde ich potrebujete – priamo vo vašom zornom poli.

ZVÝŠTE SVOJE OČAKÁVANIA.

Vidieť a byť videní. Maticové svetlomety IntelliLux LED®1, po prvýkrát v tejto triede vozidiel, zabezpečujú skvelú viditeľnosť s diaľkovými svetlami, ktoré neobmedzujú ostatných vodičov. Spoľahnite sa na dokonalé osvetlenie v každej situácii.

Automatický tempomat (ACC) 1,2 vám umožňuje jazdiť bez stresu. Automaticky zrýchľuje alebo spomaľuje a neustále pomáha udržiavať bezpečnú vzdialenosť od vozidla vpredu.

1 Voliteľná výbava. Aktivácia možná pri rýchlosti od 30 do 180 km/h.
2 Asistenčné systémy pre vodiča od spoločnosti Opel slúžia na podporu vodiča v rámci existujúcich obmedzení jednotlivých systémov. Vodič je však neustále zodpovedný za riadenie vozidla.