NOVÁ CORSA-E

Jednoducho elektrická.

Mestské auto nemeckej výroby pripravené na budúcnosť. 100-percentne elektrické. Pripravte sa na elektrizujúci zážitok s pôsobivým dojazdom, rýchlym nabíjaním a športovým výkonom. K dispozícii na začiatku roka 2020. Objavte nový model Corsa-e a preskúmajte naše služby Opel, ktoré ponúkajú hladké a bezstarostné uvedenie do e-mobility.

DOJAZD až 330 KM.

DOJAZD

Nová Corsa-e poskytuje pozoruhodný dojazd 330 km (WLTP)* bez nabíjania. Dokonalá voľba pre každodenné používanie. Jednoducho elektrická. A jednoducho úžasná. Kam to bude dnes?

* Uvedené údaje dojazdu sú predbežné a boli stanovené na základe metodológie skúšobného postupu WLTP (nariadenie (ES) č. 715/2007, nariadenie (EÚ) č. 2017/1151). Typové schválenie ES a osvedčenie o zhode ešte nie sú k dispozícii. Predbežné údaje sa môžu líšiť od oficiálnych finálne homologovaných údajov. Typové schválenie ES a osvedčenie o zhode ešte nie sú k dispozícii. Predbežné údaje sa môžu líšiť od oficiálnych finálne homologovaných údajov.

Nabije sa na 80 % za 30 minút.

NABÍJANIE

Rýchlo a ľahko: Nabite akumulátor vo svojom vozidle Corsa-e na 80 % už za 30 minút1. Užívajte si všestrannú stratégiu nabíjania od spoločnosti Opel, s ktorou si zachováte flexibilitu pri každodenných jazdách aj pri dlhých cestách.

1 Teoretický údaj, vypočítaný na základe predbežného dojazdu 330 km podľa WLTP. Na verejných rýchlonabíjacích staniciach na jednosmerný prúd (100 kW). Týka sa nabíjania pri úplnom vybití. Čas nabíjania sa môže líšiť podľa typu a výkonu nabíjacej stanice, vonkajšej teploty na mieste nabíjania a teploty akumulátora

Viac zábavy, dlhší dojazd.

ŠPORTOVÝ A REKUPERAČNÝ REŽIM

Aký máte štýl jazdy? Nová Corsa-e vám dá na výber: so športovým režimom zažijete viac zábavy a v rekuperačnom režime si predĺžite dojazd. Voľba je na vás.

Minimálny hluk, maximálny výkon.

ŽIADNY HLUK
Kontaminácia je aj otázkou hluku. Preto sa vám bude páčiť nehlučná nová Corsa-e. Jej tichý elektrický motor aktívne pomáha znižovať hlukové emisie a vytvára príjemnejší zážitok z jazdy.

SKRÁTKA ELEKTRICKÉ: JEDNODUCHÁ E-MOBILITA.

SLUŽBY OPEL PRE ELEKTROMOBILY
Od možností nabíjania až po služby mobility: Služby spoločnosti Opel pre elektromobily ponúkajú hladké a bezstarostné uvedenie do e-mobility.