Nový Opel Combo Life na predaj

Nový Combo Life s veľkým priestorom a všestranným interiérom, inteligentnými bezpečnostnými technológiami a ponukou výkonných motorov sa elegantne hodí na vaše každodenné cestovanie. Má päť až sedem miest na sedenie, flexibilný interiér a veľké úložné priestory, vďaka čomu je táto inovatívna osobná dodávka vhodná pre celú rodinu. Priestranný a flexibilný nový Combo Life s inteligentnými bezpečnostnými systémami a asistenčnými technológiami je váš vysnívaný obchodný partner.

Bezpečnosť a komfort.

Nový Opel Combo Life vo svojom segmente posúva latku na novú úroveň aj v oblasti bezpečnosti a komfortu. Je vybavený asistenčnými systémami, používanými  v kompaktnom segmente alebo v modeloch SUV. Patrí k nim napríklad systém monitorovania únavy vodiča, cúvacia kamera so širokouhlým záberom 180°, head-up displej, systém optimalizácie trakcie IntelliGrip. Jednou z noviniek v portfóliu asistenčných systémov značky Opel je ochrana bokov Flank Guard. Tento asistenčný systém pomáha chrániť boky vozidla pri manévrovaní malou rýchlosťou v obmedzenom priestore. Ďalej bude k dispozícii protikolízny výstražný systém Forward Collision Alert s rozoznávaním chodcov a funkciou automatického núdzového brzdenia Automatic Emergency Braking.

.

Konektivita

Vyspelý multimediálny systém Multmedia Navi Pro je plne kompatibilný so systémami Apple Carplay a Android Auto od spoločnosti Google a zabezpečuje vám prístup k funkciám vášho smartfónu prostredníctvom dotykovej obrazovky s uhlopriečkou 8″.