Nový Opel Cascada na predaj

Opel Cascada posúva možnosti kabrioletov na novú úroveň. Tento kabriolet sa hodí do každého počasia, dokonca aj na zimné obdobie. Odolnosť strechy si poradí aj s dažďom a snehom, čo dokazuje kvalitu materiálu. Udrží vás v teple, aj keď je vonku mrazivá zima a zároveň vám zvuková izolácia dopraje pokoj ako na dedine. Strecha sa zloží za 17 sekúnd a za 19 späť na svoje miesto.

Opel Cascada

Opel Cascada

Opel Cascada – elegantný cabriolet

Perfektné kontúry sú vyváženosťou klasického dizajnu a elegancie. Na prvý pohľad vás však zaručene oslovia jej úchvatné línie. Luxusný interiér však prehovorí ešte výraznejšie. Opel Cascada má skvelý interiér aj vďaka kvalite použitých materiálov a prvotriednemu spracovaniu.

Vozidlo, ktoré budete milovať

Opel Cascada patrí medzi najkrajšie autá, aké kedy Opel vyrobil. Vďaka svojmu atletickému profilu a charakteristickým 3D zadným svetlometom, je toto vozidlo takmer neprehliadnuteľné. Táto modelová klasika vás zaujme z každého uhla a v každom počasí. Ak k tomu pridáte ešte motor s výkonom až 143kW (195koní), excelentné riadenie a tuhú karosériu, tak váš zážitok z jazdy bude dokonalí.