OPEL INSIGNIA GRAND SPORT

Bezpečnosť – športová elegancia – nižšia spotreba paliva

Nový Opel Insignia GS je plná inovácií, ktoré zasiahli nielen jej krivky, ale aj jazdné vlastnosti. Čo z nej robí jedinečné auto pre tých, ktorí si potrpia na elegantný a priestorný dizajn, no zároveň očakávajú vysokú bezpečnosť a rozumnú spotrebu paliva. A to bez ohľadu na to, či ide o dlhé jazdy do neznáma alebo mestskú rutinu.

Opel Insignia GS je tu preto, aby vám zjednodušila život. Vie rozoznávať chodcov a monitorovať váš odstup, či korigovať a udržiavať váš jazdný pruh. To všetko zabalené do výrazne nižšej hmotnosti a zníženej spotreby paliva.

Opel Insignia

Nezmeškajte svoju jedinečnú šancu byť prvý! Zadajte svoj email a my vám naň pošleme kompletný katalóg aj s cenníkom vozidla.

Odoslaním svojich osobných údajov potvrdzujem, že tento súhlas udeľujem dobrovoľne, bol som riadne oboznámený, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať viac.. a to zaslaním e-mailu na adresu info@mah.sk alebo písomne na korešpondenčnej adrese M a H, spol. s r.o., Panónska cesta 43, Bratislava 851 04. Súčasne beriem na vedomie, že až do odvolania môjho súhlasu sú moje osobné údaje spracovávané v M a H, spol. s r.o. zákonne.