NOVÝ OPEL CORSA

Bezpečnosť – športová elegancia – nižšia spotreba paliva

Nová Corsa svojím dizajnom podčiarkuje precíznosť nemeckej výroby. Zaujme pôsobivou prednou časťou a výraznou siluetou, je však atraktívna z každého uhla.

Chceli by ste ešte výraznejší športový vzhľad? V takom prípade je pre vás ideálna športová výbava GS Line s osobitým dizajnom vrátane špeciálneho predného a zadného nárazníka, chrómového výfuku a špeciálnych diskov kolies.

Nastúpte a interiér vás okamžite nadchne svojím precíznym spracovaním, dômyselnými detailmi a špičkovými materiálmi vysokej kvality. Športový prístrojový panel zameraný na vodiča navodzuje dojem veľkého auta a doslova nabáda k tomu, aby ste hneď vyrazili na ďalšiu cestu.

Červené ozdobné prvky interiéru, špeciálne športové sedadlá, tmavý poťah stropu a zliatinové športové pedále prispievajú k tomu, že verzia GS Line nielen dobre jazdí, ale aj dobre vyzerá

Spýtajte sa na toto vozidlo.

Odoslaním svojich osobných údajov potvrdzujem, že tento súhlas udeľujem dobrovoľne, bol som riadne oboznámený, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať viac.. a to zaslaním e-mailu na adresu info@mah.sk alebo písomne na korešpondenčnej adrese M a H, spol. s r.o., Panónska cesta 43, Bratislava 851 04. Súčasne beriem na vedomie, že až do odvolania môjho súhlasu sú moje osobné údaje spracovávané v M a H, spol. s r.o. zákonne.