Nový Opel Mokka X na predaj

S pokročilými technológiami máte zaručené perfektné ovládanie auta. Vzadu sa pohodlne zmestia traja dospelí ľudia. Predné ergonomické sedadlá takisto poskytujú veľký komfort a v spojení s miestami na odkladanie maličkostí od mobilov až po nápoje, si jazdu perfektne vychutnáte. S Opel Mokka sa môžete pripraviť na skutočné dobrodružstvo z jazdy.

Opel Mokka X

Opel Mokka X interier

X ako extra

X v modely Opel Mokka X nie je vybrané náhodne. Akonáhle si otvoríte a vstúpite dovnútra, pochopíte prečo. Extra dávka bezpečnosti, pohodlia, konektivity a pocitu z jazdy SUV. V Mokke sa budete cítiť ako doma, a navyše máte jednoduché spojenie s okolitým svetom vďaka veľkému množstvu možností pripojenia multimediálnych a mobilných zariadení.

Extra dávka inovácií nielen k lepšej bezpečnosti

Ak si myslíte, že nič nové sa už pri autách nedá, tak ste ešte nezažili Opel Mokka X. Adaptívne predné svetlá sa automaticky vedia nastaviť do 9 rôznych režimov pre čo najlepšiu viditeľnosť. Alebo technológia Opel Eye, ktorá vás dokáže upozorniť na opustenie jazdného pruhu a systém rozpoznávania dopravných značiek, ktoré ako vodič môžete prehliadnuť. A to ani zďaleka nie sú všetky inovácie, ktoré nový Opel Mokka má k dispozícii.

Opel Mokka X