Nový Opel Meriva na predaj

Viacúčelové vozidlo na každodenné používanie, to je Opel Meriva.  Obľúbená najmä pre svoj priestranný interiér, v ktorom budete mať pri jazde veľa pohodlia. Na predných sedadlách sa o vaše pohodlie budú starať aj ergonomické sedadlá, vďaka ktorým vás nebude bolieť chrbát. Meriva vám poskytne všetko, čo potrebujete – či už jazdíte v meste, idete na nákup alebo na piknik do prírody.

portfolio-corsa-img-interier

Inteligentná a tichá jazda s nízkou spotrebou

Opel Meriva patrí medzi najtichšie a najúspornejšie vozidlá svojej triedy. Pod kapotou nájdete vznetové a zážihové motory, ktoré sú mimoriadne úsporné a vyznačujú sa svojou kvalitou a plynulým chodom. Navyše, Modely Meriva ecoFlex patria do technologickej špičky na znižovanie emisií. Čo znamená, že nielenže ušetríte na palive, ale zároveň spravíte niečo pre životné  prostredie.

Adaptívne predné svetlomety nenechajú chladného žiadneho fanúšika high-tech jazdy. Vďaka nim sa intenzita a smer svetla automaticky prispôsobujú rýchlosti a smeru vozidla. Prevodovky s nízkym trením zas zabezpečia plynulé a presnejšie preraďovanie.

Na záver cesty vás čaká prekvapenie v podobe ultrazvukových senzorov, ktoré sú súčasťou parkovacieho asistenta a elektrickej parkovacej brzdy, ktorá auto udrží presne tam, kde ste ho nechali.

Nadčasový dizajn, ktorý si zamilujete

A nielen kvôli jeho praktickosti a elegantným riešeniam. Opel Meriva je všestranné auto, ktoré udrží systém a poriadok v akomkoľvek rušnom životnom štýle. Už žiadne kompromisy! Vyššie položené sedadlá a kvalita použitých materiálov sú zárukou pohodlia a bezbolestného chrbta aj na dlhé trasy.

Vozenie detí a prístup k zadným sedačkám uľahčujú zadné výklopné dvere, ktoré sa otvárajú širšie než je tomu pri iných vozidlách. Preprava 5-tich pasažierov je vďaka množstve priestoru úplnou samozrejmosťou a problém malého kufra absolútnou minulosťou. Opel Meriva vám s prehľadom odvezie náklad s objemom až 1 500 litrov.

Čerešničkou na dizajne je výrazná okenná línia, ktorá vozidlo presvetlí, pridá mu na priestorovosti a prinesie nezameniteľné výhľady na čaro okolitej krajiny.

opel merriva