OPEL GRANDLAND X

Športovo – komfortné SUV, pre dokonalý pôžitok z jazdy

Opel Grandland X je nové SUV značky Opel.  Skĺbil sa v ňom športový charakter a dobrodružný duch. Tešiť sa tak môžete na moderné, dynamické línie, offroad vzhľad či zvýšenú polohu sedadiel. Navyše, Grandland X poskytuje pôžitok z jazdy počas celého roka a na každom povrchu. Je to okrem iného zásluha príplatkového elektronického regulačného systému  Grip Control, ktorý predovšetkým s pneumatikami M&S zaručuje špičkovú trakciu v rozličných jazdných situáciách. Okrem toho sa môžete v novom Grandland X tešiť aj na tempomat Adaptive Cruise Control s detekciou chodcov a funkciou núdzového brzdenia Automatic Emergency Braking, monitorovanie únavy vodiča Driver Drowsiness Alert, parkovací automat Advanced Park Assist či kamerový systém so záberom 360°. So všetkými týmito funkciami môže nový  Opel Grandland X konkurovať aj najpredávanejším automobilom v kompaktnej triede.

Opel Grandland

Nezmeškajte svoju jedinečnú šancu byť prvý! Zadajte svoj email a my vám naň pošleme kompletný katalóg aj s cenníkom vozidla.

Odoslaním svojich osobných údajov potvrdzujem, že tento súhlas udeľujem dobrovoľne, bol som riadne oboznámený, že tento súhlas môžem kedykoľvek odvolať viac.. a to zaslaním e-mailu na adresu info@mah.sk alebo písomne na korešpondenčnej adrese M a H, spol. s r.o., Panónska cesta 43, Bratislava 851 04. Súčasne beriem na vedomie, že až do odvolania môjho súhlasu sú moje osobné údaje spracovávané v M a H, spol. s r.o. zákonne.